Když selže rozvodná síť nebo když projekt potřebuje spolehlivou energii daleko od inženýrských sítí, dieselový gen...
READ MOREGenerátory Perkins používají dovážené dieselové motory vyráběné společnostmi Caterpillar ve Spojených státech a Rolls-Royce ve Spojeném království. Jsou kompaktní co do velikosti, vysoce účinné a dosáhly evropské a americké výrobní úrovně, pokud jde o technologii a kvalitu. Mají nízkou spotřebu paliva, stabilní výkon, snadnou údržbu, nízké provozní náklady a nízké emise. Některé modely splňují emisní normy EPAII a III. Jsou ideálním napájecím zařízením pro běžné použití a pohotovostní použití. Používají se hlavně v oblastech s vysokými požadavky na energii, jako je napájení těžebních zařízení, lékařských oborů a komunikačních oborů. Cena je poměrně vysoká. Výstupní napětí je 380V/220V, frekvence je 50HZ/60HZ, účiník je 0,8 zpoždění a krytí splňuje standardy NAME1 a IP22. Rozsah pokrytí 200kva-2000kva
Můžete si vybrat značku, kterou chcete
Můžete si vybrat požadovaný typ
+86-18652407919
+86-0514-86593686
+86-18944498005
Podpora
Přizpůsobení
Vlastní továrnu,
Velmi redukující
náklady
Přísná kvalita
Ovládání
Přísná kvalita
Ovládání
Silný
Výrobní kapacita
Více ohleduplný
Servis
Vyžádejte si cenovou nabídku
Perkins
| Dieselový motor | Celá řada využívá jako pohon dovezené dieselové motory Perkins, s rozsahem výkonu 200kva-2500kva, kompaktní velikostí, vysokou účinností, technologií a kvalitou, která může dosáhnout evropské a americké úrovně výroby, nízkou spotřebou paliva, stabilním výkonem, snadnou údržbou, nízkými provozními náklady a nízkými emisemi. Některé modely splňují emisní normy EPAII a III. Je to ideální energetické zařízení pro běžné použití a pohotovostní režim a používá se hlavně v oblastech s vysokými požadavky na napájení, jako je napájení důlních zařízení, lékařských oborů a komunikačních oborů. | |
| Generátory | Celá řada možností: generátory Stamford/Marathon/Engga/Faraday a další značky; vynikající budicí vlastnosti, takže jednotka snese vysoké výkonové okamžité zatížení, malé kolísání napětí, rychlé zotavení | |
| Řídící systém | Celá řada přijímá řídicí systém Zhongzhi HGM6110, který integruje digitalizaci, inteligenci a síťovou technologii a používá se pro automatizační a monitorovací systém jednoho dieselagregátu, realizující funkce monitorování sítě generátoru, automatický start/stop, měření dat, ochrana proti alarmu atd.; volitelné: Deepsea/Comai a další značky. | |
| Systém chlazení | Standardní konfigurace online radiátoru s okolní teplotou 50 ℃ a chladicího systému s uzavřenou cirkulací vody může zajistit jmenovitý výkon v drsném prostředí s vysokou teplotou a poskytnout podporu pro dlouhodobý stabilní provoz jednotky | |
| Základna ocelové konstrukce | Vestavěný kompozitní systém tlumení nárazů s vynikajícím výkonem tlumení nárazů. K připojení a upevnění základny není potřeba žádná podložka tlumící nárazy. Základna je rozumně navržena s vyhrazenými otvory pro vysokozdvižný vozík a jeřáb. Instalace a přeprava jsou rychlé a pohodlné. Základna je standardně vybavena dělenou olejovou nádrží, která je vhodná pro pozdější použití a údržbu. | |
Vyžádejte si cenovou nabídku
Náhodné příslušenství a volitelné položky
| Náhodné příslušenství a volitelné položky | Jistič, baterie a připojení, tlumič, měch, koleno výfuku, tlumič, olejoměr, návod k obsluze | |
| Volitelné položky | Typ odolný proti dešti / tichý typ / mobilní typ | Separátor oleje a vody |
| Tepelný výměník-vodní věžový chladicí systém | Přizpůsobená kapacita palivové nádrže $ $ | |
Vyžádejte si cenovou nabídku
Výkonové parametry nastavené generátorem
| Základní parametry | Pokles frekvence ≤ 3 % | Modulace napětí ≤ 0,3 % |
| Frekvenční pásmo v ustáleném stavu ≤ 0,5 % | Odchylka napětí v ustáleném stavu ≤±1% | |
| Přechodná frekvenční odchylka ≤ 10 % ≤-7 % | Přechodná odchylka napětí ≤ 20 % ≤-15 % | |
| Doba obnovy frekvence ≤3S | Doba obnovení napětí ≤1S (napětí ±3%) |
Vyžádejte si cenovou nabídku
Standardní monitorovací funkce
| Monitorovací projekt | Třífázové napětí Ua, Ub, Uc | Třífázový proud La, Lb, Lc |
| Frekvence F1 | Aktivní výkon PA | |
| Zdánlivý výkon PR | Účiník PF | |
| Teplota chladící vody WT | ℃ simultánní zobrazení | |
| Tlak oleje OP | Současné zobrazení kPa/Psi/Bar | |
| Jednotka rychlosti RP: RPM | Napětí baterie VB Jednotka: V | |
| Časovač HC může akumulovat 999999 hodin | Kumulativní počet spuštění: Maximální kumulativní 999999 krát |
Vyžádejte si cenovou nabídku
Souprava generátoru
| Model | Primární výkon (KVA) |
| FD-P8 | 8 |
| FD-P12 | 12 |
| FD-P15 | 15 |
| FD-P20 | 20 |
| FD-P25 | 25 |
| FD-P26 | 26 |
| FD-P30 | 30 |
| FD-P45 | 45 |
| FD-P60 | 60 |
| FD-P65 | 65 |
| FD-P70 | 70 |
| FD-P80 | 80 |
| FD-P90 | 90 |
| FD-P100 | 100 |
| FD-P120 | 120 |
| FD-P135 | 135 |
| FD-P140 | 140 |
| FD-P150 | 150 |
| FD-P155 | 155 |
| FD-P180 | 180 |
| FD-P200 | 200 |
| FD-P225 | 225 |
| FD-P250 | 250 |
| FD-P300 | 300 |
| FD-P350 | 350 |
| FD-P400 | 400 |
| FD-P450 | 450 |
| FD-P500 | 500 |
| FD-P580 | 580 |
| FD-P600 | 600 |
| FD-P650 | 650 |
| FD-P680 | 680 |
| FD-P750 | 750 |
| FD-P770 | 770 |
| FD-P800 | 800 |
| FD-P850 | 850 |
| FD-P900 | 900 |
| FD-P1000 | 1000 |
| FD-P1100 | 1100 |
| FD-P1250 | 1250 |
| FD-P1500 | 1500 |
| FD-P1700 | 1700 |
| FD-P1850 | 1850 |
| FD-P2000 | 2000 |
| FD-P2250 | 2250 |
| FD-P2500 | 2500 |
Vyžádejte si cenovou nabídku
Dieselový motor
| Model | Výkon (KVA) |
| 403D-11G | 9.5 |
| 403A-15G1 | 13.5 |
| 403A-15G2 | 15.1 |
| 404A-22G1 | 20.6 |
| 404D-22G | 24.3 |
| 404D-22TG | 27.7 |
| 1103A-33G | 31 |
| 1103A-33TG1 | 46.5 |
| 1104D-44TG2 | 57.6 |
| 1104A-44TG1 | 65.5 |
| 1104D-44TG1 | 64 |
| 1104A-44TG2 | 80.5 |
| 1104D-E44TAG1 | 98.1 |
| 1104C-44TAG2 | 103.0 |
| 1204J-E44TTAG2 | 125 |
| 1106A-70TG1 | 139.9 |
| 1106D-E70TAG2 | 149.4 |
| 1106A-70TAG2 | 153.5 |
| 1106D-E70TAG3 | 162.9 |
| 1106A-70TAG3 | 185.5 |
| 1106A-70TAG4 | 202 |
| 1106D-E70TAG5 | 235.1 |
| 1206A-E70TTAG3 | 248.6 |
| 1706A-E93TAG1 L | 295 |
| 2206A-E13TAG5 | 305 |
| 2206C-E13TAG3 L | 349 |
| 2506C-E15TAG1 L | 434 |
| 2506C-E15TAG2 L | 435 |
| 2506C-E15TAG3 | 495 |
| 2806C-E18TAG3 | 565 |
| 2806A-E18TAG2 L | 565 |
| 2506C-E15TAG4 | 597 |
| 4006-23TAG2A | 658 |
| 2806A-E18TTAG5 | 716 |
| 4006-23TAG3A | 705 |
| 4006-23TAG3A | 759 |
| 4008TAG1A | 805 |
| 4008TAG2 | 899 |
| 4008-30TAG3 | 1105 |
| 4012-46TWG2A | 1113 |
| 4012-46TAG2A | 1331 |
| 4012-46TAG3A | 1521 |
| 4016TAG1A | 1588 |
| 4016TAG2A | 1766 |
| 4016-61TRG3 | 1975 |
| 4016-61TRG3X | 2183 |
Když selže rozvodná síť nebo když projekt potřebuje spolehlivou energii daleko od inženýrských sítí, dieselový gen...
READ MOREPokud jste stanovili cenu dieselového generátoru, již víte, že pořizovací cena je pouze začátek. Palivo se měsíc c...
READ MOREKaždý záložní napájecí systém má jednoho tichého hrdinu, kterého většina lidí nikdy neuvidí: přepínač přenosu. Při...
READ MORENastavujete dieselový generátor o výkonu 50 kVA 300 stop od dílny. Používáte měděný drát 4 AWG, ale když zapnete z...
READ MOREDvě generátorová soustrojí mohou vykazovat stejné výkonové číslo a přesto mají zcela odlišné schopnosti. Pohotovos...
READ MOREZátěžové testování je jediný způsob, jak zjistit, zda dieselový generátor skutečně unese zátěž, na kterou je dimen...
READ MOREPohotovostní generátor, který se každé pondělí spustí na první kliku, se stále dokáže vypnout na deset minut do sk...
READ MOREJsou 2:00 a bouře právě strhla místní inženýrské sítě. Uvnitř malé kliniky světla téměř neblikají. O několik sekun...
READ MOREOčekává se, že dieselové generátory se rychle spustí, přenesou aplikovanou zátěž a budou pokračovat v provozu přes...
READ MORE